HAKKIMIZDA

Av. Arb. Prof. Dr. Çağlar ÖZEL ve Av. Arb. Fatma ÖZEL tarafından kurulan Özel Hukuk Bürosu olarak tecrübe ve dinamizmi, akademi ile pratiği birleştiren kadromuz ile kurumsal ve bireysel müvekkillerimize hukuki danışmanlık, avukatlık ve arabuluculuk hizmeti sunmaktayız.

Ağırlıklı olarak Şirketler ve Ticaret Hukuku, Enerji ve Maden Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ceza Hukuku, İnşaat Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Vatandaşlık Hukuku, Aile Hukuku alanında faaliyet göstermekteyiz.

Dava takibinin yanı sıra, hukuki danışmanlık verdiğimiz müvekkillerimize koruyucu avukatlık kapsamında karar ve uygulama aşamalarında sunduğumuz proaktif desteğimizle müvekkillerimizi;

Muhtemel uyuşmazlıklardan korumakta, müvekkiller aleyhine oluşabilecek riskleri ortaya çıkmadan tespit ederek önlemekte,

Güçlü kadromuzla ulusal ve uluslararası alandaki bilim, teknoloji, sanayi ve enerji alanlarında yaşanan hızlı gelişmeleri izlemekte, buna bağlı olarak sürekli olan güncellenen mevzuatı yakından takip ederek danışmanlık hizmeti verdiğimiz şirket ve bireylere hukuki koruma sağlamaktayız.